Děkujeme, že jste navštívili webovou stránku společnosti Axicon.

 

Contact us

Axicon Logo

Axicon Auto ID je světovým lídrem v oblasti verifikace čárových kódů. Od roku 1989 sami vyvíjíme a vyrábíme vlastní verifikátory. Verifikátory čárových kódů Axicon jsou používány po celém světě velkými mezinárodními společnostmi i malými až středními podniky. Naše verifikátory se používají k měření kvality tištěných čárových kódů na široké škále různých druhů výrobků a balení ale také pro měření kvality vyražených kódů přímo na produktu metodou DPM.

 

Verifikátory Axicon jsou v souladu s mezinárodnimi normami ISO / IEC pro lineární i dvojrozměrné (2D) čárové kódy. Nabízíme řadu verifikovacích zařízení vhodných pro širokou škálu použití, včetně: čárových kódů používaných v maloobchodě, venkovním prostředí a pro logistické etikety a 2D kódů. Verifikátory mohou kontrolovat shodu s příslušnými normami pro EAN, UPC, GS1-128, ITF, Data Matrix, QR kódy a mnoho dalších.

 

Podívejte se na níže uvedený seznam všech webových stránek společnosti Axicon nebo nás kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře.

Axicon Logo

Useful links

Get in touch with us

Axicon Auto ID is a world leader in barcode verification, having developed and manufactured our own range of verifiers since 1989. Axicon barcode verifiers are used to measure the quality of linear and matrix barcodes, on all levels of product packaging.

 

 

 

+44 (0)1869 351155

+01 (434) 939 9647

Weston on the Green

Oxfordshire

OX25 3QP, UK

Contact us

© 2024 Axicon Auto ID Limited

Axicon Logo
Axicon Logo
Axicon Logo
Axicon Logo
Axicon Logo